מעוניינים בהרצאה מרתקת ומעשירה?

הגעתם למקום הנכון!
צוות האלופים והאלופות שלנו עם מגוון הרצאות מתקדמות וייחודיות המקנות מיומנויות להעברת מסרים, להופעה מול קהל, לרכישת אמנות השכנוע ועוד

סדנאות והרצאות חוויתיות ומעשירות לעובדים

כיצד בונים מסר אפקטיבי, סוחף ומשכנע? כיצד צופים ומונעים אי-הבנות והתנגדויות? איך בונים את הפיץ' המכירתי המושלם? ומה לניהול ולדרכי שכנוע? 

צוות האלופים של מרכז כהן-אידוב (אלופי העולם, אירופה וישראל בדיבייט)  מעבירים אלפי הרצאות לארגונים, סדנאות וקורסים לעובדים מדי שנה בארץ ובעולם. אנו מתמחים בהקניית מיומנויות העולם החדש, הדיבייט, הרטוריקה והעברת המסר.

נגן וידאו

אלו ההרצאות שאנחנו מעבירים

שיטות השכנוע של אלוף העולם - יוני כהן-אידוב

כיצד להעביר את המסר בצורה משכנעת? איך לדעת מה לומר בכל סיטואציה? ואיך להדביק אנשים ברעיונות שלך? אלוף העולם בדיבייט חושף את המודלים והשיטות הייחודיות לשכנוע, חידוד וזיקוק המסר.

איך מלמדים ללמד - אלון כהן

בואו ללמוד את הדרך הטובה ביותר ללמד מבלי לשעמם מהם ואת העקרונות לבניית הפרזנטציה המושלמת. איך אפשר להפוך כל הדרכה לחוויה מעצימה ולהותיר חותם אצל הקהל.

מפיק ברכיים להופעה מוצלחת - מאיה קינדלר

איך אפשר להתגבר על פחד קהל וכיצד מאלתרים בהצלחה? שיטות וטכניקות לעמידה מול קהל ומה ניתן ללמוד מן הדוברים הטובים בעולם.

כיצד למכור בכל שפה - נעה עובדיה

איך להתאים את הפיץ' לקהל ואיך לוודא שהוא ישכנע בכל שפה? על הידוק המסר, שכנוע בזמן קצר והעברת המסר בכל סיטואציה.

חשיבה יצירתית - אלפי גלברד

איך מספרים סיפור באמצעות טקסט ומה הקשר בין דיבייט, סטוריטלינג וספוקן וורד ? מדוע כל עסק צריך לשמור על חשיבה יצירתית ואיך זה יעזור לכם למכור את המוצר שלכם.

מה אמרו עלינו?

"הקורס במרכז כהן-אידוב היה נקודת תפנית עבורי באיך שאני חושבת ומבטאת את עצמי. רכשתי כלים מדהימים, ואני עדיין מופתעת עד כמה הם שימושיים עבורי ברמה היומיומית"

יערה משעולי WIX

The Workshop was brilliant! Wonderful! and the most inspiring workshop about presentasion skills I have ever had.

Winnie Feng SAP

"היה פשוט מעולה. העובדים נשארו מרותקים לכל אורך ההרצאה שהייתה גם שימושית וגם מבדרת. התכנים הם בעלי ערך רב והועברו באופן פשוט ליישום.

מורית דייסי eBay

צרו איתנו קשר עוד היום