הרצאה לארגונים של יוני כהן-אידוב

מה אנחנו מציעים בהרצאה?

בהרצאה בת כ-75 דקות, מסביר ומדגים יוני כהן-אידוב – בעברו אלוף העולם בדיבייט – כיצד להשתמש בשיטותיו מעולם הדיבייט בחיים האמיתיים. כלומר, כיצד למצוא את הטיעון החזק והרלוונטי בכל מצב נתון, כיצד לנסח ולהעביר את המסר בבהירות וביעילות, ולבסוף, כיצד להימנע מאי-הבנות ולהתמודד עם התנגדויות.

הרצאותיו של יוני מאופיינות – עפ"י דיווחים זרים – בהומור רב ובאנרגיה גבוהה, וכוללות השתתפות פעילה של הקהל.

מי הקהל המתאים?

ההרצאות לארגונים של יוני כהן-אידוב מתאימות לכל קבוצה של בעלי מקצוע שעוסקים בהעברת מסרים – מנהלים, אנשי מכירות, עיתונאים, וכל מי שבמסגרת תפקידו מעביר פרזנטציות או מנהל שיחות במטרה לשכנע באופן קבוע

ההרצאות לארגונים של יוני מתאימות כמפגש העשרה, גיבוש, עניין כללי וכמובן הקניית כישורים ומיומנויות, וכל זאת בהרצאה שהיא חוויה ייחודית עבור כל המשתתפים.
אנו מודעים לכך שבהרצאות לעובדים תמיד מאתגר למצוא את האיזון העדין בין העברת חומר פרקטי אשר יקנה כלים ומיומנויות של ממש, לבין הרצאה שתעבור באופן משעשע ומהנה. כפי שניתן לראות – העדויות בשטח מראות שהדבר בהחלט אפשרי.

מספרים על ההרצאות שלנו לעובדים ש…

בספטמבר 2018 בחר אתר מאקו את הרצאתו של יוני כ"אחת ההרצאות שאתם חייבים לראות".

"היה פשוט מעולה. העובדים נשארו מרותקים לכל אורך ההרצאה, שהיתה גם שימושית וגם מבדרת. התכנים הם בעלי ערך רב והועברו באופן פשוט ליישום. תודה רבה!"מורית דייסי, מנהלת משאבי אנוש, E-Bay ישראל

יוני מרצה חד, אנרגטי, ומשכנע, שמקיים בעצמו את כל העקרונות אותם הוא מלמד! נהננו והשכלנו מההרצאה שלו, וממליצים עליה בחום לכל מי שמעוניין להתקדם בתחום של העברת מסרים."זוהר בנור, מנכ"ל ובעלים Lean Israel

"ככה בבוקר ללא הכנה מוקדמת קיבלנו הפתעה נהדרת שבאה כארגז כלים שכל אחד צריך ביום יום, למדנו למצוא את המסר הנכון בזמן הנכון, וכיצד להתמודד עם התנגדויות. הרצאה חשובה ומתאימה לכל קבוצה בכל תחום עיסוק! יוני דובר כריזמטי, מצחיק, ומקצועי שעשה לנו חשק להתנסות מייד בכלים שהוא לימד."כרמית, מרכז להשכלת מבוגרים באשדוד

הכירו את המרצה – יוני כהן-אידוב

אלוף העולם בדיבייט בשנים 2010 ו-2019
מאמן אלופי העולם בדיבייט בשנים 2012 ,2015 ,2017
מרצה, יועץ ומאמן אישי לחברות, ארגונים ובכירים\ות בישראל, ארה"ב וסין
מייסד מרכז כהן-אידוב לדיבייט ורטוריקה

בשנת 2010 ייסד יוני את מרכז כהן-אידוב לדיבייט ורטוריקה על מנת להנחיל את טכניקות החשיבה והפרזנטציה שפיתח – כמו גם את ערכי תרבות הדיון – לכלל האוכלוסייה בישראל. מאז, הכשיר יוני שלושה דורות של אלופי ואלופות דיבייט בינלאומיים, הנגיש את מיומנותיו ושיטותיו לעשרות אלפים בהרצאות לעובדים בארץ ובעולם .
במהלך העשור החולף, הסב יוני את שיטותיו הייחודיות להתאמה למגזר העסקי, הציבורי, הפרטי ולחיי היומיום של כל אחד ואחת מאיתנו. השיטות מקנות לאנשי ונשות מקצוע בכל תחום ודרג טכניקות אוניברסליות, פשוטות וישימות לתקשורת בינאישית וארגונית, פרזנטציה, והעברת מסרים יעילה.
יוני עבד ועובד באופן שוטף עם לקוחות בדרגות בכירות שונות, החל ממועמדים למשרות ותפקידים שונים, דרך חברות סטרט-אפ, הרצאות לארגונים וחברות בינלאומיות 500 Fortune בארה"ב, סין וישראל ועד שרים בממשלת ישראל וחברי קונגרס בארה"ב.
שיטותיו של יוני, נסיונו וסגנונו הייחודי מבטיחים הכשרה, אימון וחוויית-למידה ברמה יוצאת דופן.

שתף באמצעות
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
סגירת תפריט

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם